Polska Dziewczyna W Pogoni za Angielskim Snem

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCA PRAWDZIWA HISTORIA POLKI W WIELKIEJ BRYTANII W 2019!

Życie jest niesamowitą podróżą do znalezienia…. prawdziwej miłości, spokoju ducha i szczęścia. Będziesz poruszony, zainspirowany i zaintrygowany, nie mogąc się doczekać tego, co wydarzy się na następnej stronie.

„Niezwykła”„Szokująca”„Inspirująca”Klienci Amazon

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 roku podobnie jak wielu innych młodych ludzi decyduje się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia, wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od samego początku, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe obawy i słabości, dzielnie zmierzając ku przeznaczeniu. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała po tym, jak podążyła do innego kraju za miłością swojego życia…decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy, przenigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Inspirująca historia dzielnej kobiety opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta w obcym kraju. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia prawdziwej miłości pomimo zdrad, złamanego serca i życiowych wyzwań.

Czytając rozdziały ‘Polskiej Dziewczyny’, udasz się wraz z nią w podróż życia, aby usłyszeć największy sekret o tym, co tak naprawdę ważne jest dla każdego człowieka, aby uzyskać spokój ducha i życie w miłości do siebie i świata.

Czy jesteś gotowy na podróż do samopoznania wraz z ‘Polską Dziewczyną W Pogoni Za Angielskim Snem’?

Pobierz DARMOWE ROZDZIAŁY: https://payhip.com/b/fmc2
Pobierz DARMOWE ROZDZIAŁY: https://payhip.com/b/fmc2
Pobierz DARMOWE ROZDZIAŁY: https://payhip.com/b/fmc2
Pobierz DARMOWE ROZDZIAŁY : https://payhip.com/b/fmc2

P

FRAGMENT KSIĄŻKI

Rozdział 1 — Umrzeć przed śmiercią
 
 
„Droga do raju zaczyna się w piekle”.
— Dante Alighieri
 
 
— Ciężarówka przyjechała! — wykrzyknęła mama z kuchni, słysząc Cezara, naszego owczarka niemieckiego, szczekającego w ogrodzie.
Wybiegłam przed dom i zobaczyłam dwóch mężczyzn wychodzących z białej ciężarówki, podczas gdy mój ojczym otwierał bramę.
— Proszę, możecie wjechać do środka! —  krzyknął, machając ręką zachęcająco, a kiedy ciężarówka wjechała na nasz podjazd, mężczyźni otworzyli tylne drzwi.
Całe moje życie tam było.
Zaczęłam pomagać przy rozładowywaniu kartonów zawierających większość moich rzeczy osobistych. Jeden z mężczyzn wyjął mój biały rower ze słomianym koszykiem, w którym, kiedy go ostatnio widziałam, znajdowały się artykuły spożywcze i tulipany. Następnie pojawiły się pudła o różnych rozmiarach, każde oznaczone „Monika-Polska”.
To koniec. Moje życie jest skończone.
Było cicho. Nikt nic nie mówił, jakby dwóch chirurgów przeprowadzało autopsję, żeby zbadać przyczynę śmierci. Tylko Cezar od czasu do czasu szczekał, biegając wokół ciężarówki, nieświadomy tego, co NAPRAWDĘ się działo.  
— Czy może pani tutaj podpisać? — zapytał jeden z mężczyzn, podając mi długopis i formularz.
Robiąc to nie płakałam. Musiałam być silna.
Po odjeździe ciężarówki weszłam do pokoju, który był teraz pełen stosów pudeł. Otwierając je jedno po drugim, zauważyłam wydrukowany na płótnie obraz, na którym staliśmy z Johnem zbliżeni policzkami, z miłością trzymając się za ręce na tle białych progów pałacu Schönbrunn w Wiedniu. Potem, pomiędzy niedbale rozrzuconymi butami i kurtkami, dostrzegłam książkę, którą John zaprojektował niedługo po naszym pierwszym spotkaniu. Okładka przedstawiała nas w ciepłym uścisku przed zamkiem w Windsorze. Zatytułowana była:
 
Monika i John
Pierwszy miesiąc razem
 
Wybiegłam z domu, a potem przez tylną bramę na pole jęczmienia, gdzie ostre kłosy kaleczyły moje nagie nogi, jak gdyby wrogie miecze próbowały zadać ostatni cios w mojej przegranej bitwie o grę życia. Bez tchu upadłam na krwawiące kolana, spojrzałam w czerwone niebo wiecznego ognia u bram Hadesu, piekła na ziemi, w którym się znalazłam, i wykrzyknęłam z płaczem:
 
„Dlaczego???”
 
Następnego ranka obudziłam się, słysząc śpiew ptaków w ogrodzie i czując ogromny ból na całym ciele, dający mi do zrozumienia, że wciąż żyję.
„Dlaczego się obudziłam?” — pomyślałam. — „Nie chcę tej rzeczywistości. Nie tak mam żyć”.
Sen był jedyną rzeczą, która powstrzymywała ten rozdzierający ból. Dzięki niemu zapominałam o otaczającym mnie świecie. Odczuwałam nie tylko ból fizyczny, ale też ten, który rozdziera duszę na kawałki. W chwili, gdy po skończonym śnie moja świadomość wracała, mówiąc: — Obudź się, czeka na ciebie kolejny dzień — czułam, jakby igły znów były wpychane w moje serce. Moje powieki, nabrzmiałe od płaczu przez ostatnie tygodnie, nie mogły podnieść własnego ciężaru, sprawiając, że chciałam pozostać pogrążona w ciemnościach mojej duszy. Skurcze mięśni, promieniujące z pleców i ściskające moją klatkę piersiową w śmiertelnym uścisku, utrudniały mi oddychanie. Bicie mojego serca, głośniejsze niż tykanie zegara na ścianie, zmuszało mnie, by błagać o jedną tylko rzecz. Pragnęłam jedynie, aby przestało bić. I powstrzymało agonię utraty wszystkiego, na co tak ciężko przez lata pracowałam, ale przede wszystkim utratę mężczyzny, który był miłością mojego życia.
Co mam teraz zrobić? To koniec mojego życia. Moje marzenie się skończyło.’

PR

Wywiad w Radiu Pik 23.12.2018
Posłuchaj wywiadu w Radiu Pik z 23.12.2018

Wywiad dla Nowości Toruńskie i Express Bydgoski 4.01.2019

KUP KSIĄŻKĘ TERAZ Z AUTOGRAFEM OD AUTORKI WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ NA OFICJALNEJ STRONIE FACEBOOKA:

LUB BEZPOŚREDNIO NA TEJ STRONIE:

E-BOOK DOSTĘPNY JEST TUTAJ

WIELKA BRYTANIA + ŚWIAT   Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem  

POLSKAPolska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem

Kobohttp://bit.ly/PolskaDziewczynaKOBO

iBooks